Slender Life - rekondiční cvičící stoly

Sleder Life – cvičící stoly

Rádi byste zlepšili svou fyzickou kondici, ale řadu let jste nesportovali? Nebaví vás chodit na hodiny aerobiku? Trpíte bolestí zad, hlavy, kloubů či nemůžete ze zdravotních důvodů běžně sportovat?

  • V Salónu JANA v Mirošovicích je pro Vás připraveno 6 rekondičních stolů poháněných elektromotorem.
  • Cvičební hodina (60. minut) nahradí 6 hodin tradiční gymnastiky, zejména u žen středního a vyššího věku.
  • Tyto gymnastické cviky posilují a zpevňují Vaše svaly.
  • Výsledek můžete poznat na ztracených centimentrech.

Pro koho je cvičení vhodné?

  • Pro všechny, kteří nechtějí, nebo nemohou navštěvovat běžná tělovýchovná zařízení a současně si chtějí zlepšit tělesnou kondici.
  • Doporučuje se pro jednotlivce s bolestmi v zádech, u kterých zejména posilujeme zádové a břišní svaly.
  • Cvičení je vhodné pro zlepšení pohyblivosti kloubů, pro ženy po porodu, astmatiky, nemocné s poruchami krevního oběhu, křečovými žilami a v neposlední řadě pro osoby mající potíže s nadváhou.

Jak cvičení probíhá?

  • Na každém stole cvičíte 10 minut.

Jednotlivé stoly:

slenderlife

SANBAG TABLE

Lehkými a rytmickými pohyby pomáhá rozkládat tukové polštářky na bocích, hýždích, stehnech a zároveň je zpevní a zeštíhlí.

LEG TABLE

Cvičení napodobuje pěší chůzi. Zeštíhlí a zpevní celé dolní končetiny, zvláště vnitřní a zevní stranu stehen. Procvičuje kyčelní a kolenní klouby a upravuje oběh v dolních končetinách. 10 min. = 3 km chůze

SIT UP TABLE

Společně s Vámi provádí cvičení “sed a leh”, při kterém posilujete břišní svaly, stehna, lýtka a bederní partie zad. 10 min. = 90 pohybů “sed - leh”

WAIST, TUMMY, HIP TABLE

Lehce rytmicky zvedá a spouští nohy. Formuje a zeštíhluje pas, břicho, boky, posiluje dolní část zad a zlepšuje tvar hýždí. 10 min. = 900 střídavých pohybů dolními končetinami

STRETCH TABLE

Procvičuje celé tělo. Masírováním uvolňuje krční a bederní páteř. Upevňuje hrudní koš, prsa, břicho a lýtka. Snižuje nadbytek tuku na pažích. Zlepšuje celkové držení těla.

VIBRATOR TABLE

Dává Vám pocit příjemné relaxace. Povzbuzuje a zlepšuje krevní oběh, pomáhá uvolňovat přebytečnou vodu a toxické látky z těla.